Zgarnij do 40% rabatu na posezonowy sprzętKITEWAKE * ograniczony czas.

Najtańszy wing Slingshota na rynku – Blaster 2022

Najtańszy wing Slingshota na rynku – Blaster 2022

Slingshot Blaster V1 to najnowsze skrzydło WING stworzone z myślą o nowych adeptach wingfoila. Jest najbardziej uniwersalnym skrzydłem w gamie, dzięki czemu bez względu na wagę użytkownika, jego wiek czy warunki wiatrowe idealnie sprawdzi się do stawiania pierwszych kroków.

Jest idealne do używania na wodzie, lądzie i śniegu. Teraz przy pomocy Blastera możesz pływać bez wysiłku na supie z wingiem, jeździć na snowboardzie, nartach, deskorolce czy rolkach jak i oczywiście pływać na prawdziwym wingfoilu. W dodatku za ułamek ceny, jaki do tej pory kosztowały profesjonalne skrzydła wing.

Inspirowane naszym bestsellerowym wyczynowym modelem Slingwing V2, Blaster został nieco złagodzony, tak aby każdy początkujący bez trudu sobie z nim poradził. W dodatku w zestawie otrzymujesz również wydajną pompkę, którą szybko i bez trudu napopujesz winga oraz leasha (smycz) – tak aby skrzydło zawsze było przy Tobie. Całość spakujesz oczywiście w plecak, również dołączony do zestawu. Przezroczyste okienka pozwolą Ci obserwować nie tylko nowe piękne widoki, ale również innych członków Twojej rodziny cieszących się z Blastera razem z Tobą!

Zestaw zawiera: skrzydło Slingshot Blaster 4.4m2, plecak, pompkę, leash, łatki.

Share this post